Είσοδος στο 5ο ΓΕΛ ΙΛΙΟΥ μόνο με ραντεβού

Σας ενημερώνουμε ότι από την Δευτέρα 14/09/2020, για την καλύτερη εξυπηρέτηση των γονέων και κηδεμόνων, την ελαχιστοποίηση του χρόνου συγχρωτισμού και την καταγραφή στοιχείων απαραίτητων για τυχόν ιχνηλάτηση, η είσοδος στο χώρο του σχολείου θα γίνεται μόνο με ραντεβού στο τηλέφωνο 210 5015158.

Εξαιρούνται από τα ραντεβού όσοι καλούνται από το σχολείο μας.

Υπενθυμίζεται ότι μπορείτε να επικοινωνείτε με το σχολείο μας και στο email

Βρίσκεστε εδώ: Home Καθηγητές >>Μαθήματα >>Πληροφορική >>Διαγωνίσματα Uncategorised Είσοδος στο 5ο ΓΕΛ ΙΛΙΟΥ μόνο με ραντεβού