Προκήρυξη για υποβολή δικαιολογητικών για Στρατιωτικές Σχολές και Λιμενικό

Προκήρυξη Διαγωνισμού Επιλογής Σπουδαστών/τριών Ανωτάτων Στρατιωτικών Εκπαιδευτικών Ιδρυμάτων (ΑΣΕΙ), [Ευελπίδων (ΣΣΕ),Ναυτικών Δοκίμων (ΣΝΔ), Ικάρων (ΣΙ), Αξιωματικών Σωμάτων (ΣΣΑΣ),Αξιωματικών Νοσηλευτικής (ΣΑΝ)] και των Ανωτέρων ΣτρατιωτικώνΣχολών Υπαξιωματικών (ΑΣΣΥ), [Στρατού Ξηράς (ΣΜΥ), ΠολεμικούΝαυτικού (ΣΜΥΝ) και Πολεμικής Αεροπορίας (ΣΜΥΑ).

ΠΡΟΣΟΧΗ!! Υποβολή ηλεκτρονικά Αίτησης-Δικαιολογητικών από την Τετάρτη 13 Μαΐου και ώρα 00:00 έως την Παρασκευή 29 Μαΐου 2020 και ώρα 24:00.

Για να δείτε όλη την προκήρυξη πατήστε ΕΔΩ

Προκήρυξη Διαγωνισμού για την εισαγωγή ιδιωτών στις Σχολές Δοκίμων Σημαιοφόρων Λ.Σ.-ΕΛ.ΑΚΤ. και Δοκίμων Λιμενοφυλάκων, το ακαδημαϊκό έτος 2020-2021, με το σύστημα των Πανελλαδικών Εξετάσεων».

ΠΡΟΣΟΧΗ!!! Υποβολή από 11/05/2020 ημέρα Δευτέρα, έως και 24/05/2020 ημέρα Κυριακή.

Για να δείτε όλη την προκήρυξη πατήστε ΕΔΩ

Βρίσκεστε εδώ: Home Καθηγητές >>Μαθήματα >>Φιλολογικά Μαθήματα Uncategorised Προκήρυξη για υποβολή δικαιολογητικών για Στρατιωτικές Σχολές και Λιμενικό